Praca na czas określony

  • 01.09.2022 – 31.08.2023

Twój zakres obowiązków

  • nauczanie informatyki w szkole średniej (technikum, liceum, szkoła branżowa),
  • współpraca z zespołem nauczycieli oraz rodzicami,
  • udział w życiu szkoły,
  • praca w wymiarze 15/18 etatu.

Nasze wymagania

  • kwalifikacje do nauczania informatyki w szkole ponadpodstawowej,
  • wykształcenie kierunkowe informatyczne inżynierskie, magisterskie lub studia podyplomowe,
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • znajomość algorytmów oraz języków HTML + CSS, C++ oraz programu Scratch,
  • obsługa pakietów biurowych LibreOffice oraz platformy Office365,
  • znajomość baz danych Access oraz SQLiteStudio,
  • znajomość grafiki rastrowej, 3D, wektorowej, obróbki filmów oraz platformy Autodesk Tinkercad i SketchUp,
  • praca i obsługa systemów operacyjnych Linux oraz Windows 10 i 11,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bardzo mile widziane,
  • kreatywność, odpowiedzialność i motywacja do stałego ulepszania procesu nauczania,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • empatia i zamiłowania do pracy z dziećmi i młodzieżą.