Aktualności

 • Beata Nawrocka w Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  2020-10-26

  Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Beaty Nawrockiej oraz Medal Srebrny za Długoletnią Służbę dla Bożeny Wstawskiej

  Z wielką radością informujemy, że pracownicy naszej szkoły: Beata Nawrocka i Bożena Wstawska, otrzymały odznaczenia państwowe: Medal Komisji Edukacji Narodowej, odznaczenie nadawane przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, za wyróżniającą się działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, Medal Srebrny za Długoletnią Służbę za sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. 

   

  WIĘCEJ

 • Od lewej: Filip Siuba, Jakub Bączkiewicz, Dawid Gutkowski, Jan Kubacki, Damian Kubicki, Adam Stawski, Krzysztof Jasiński, Kacper Kamiński, Bartłomiej Chruściela, Michał Łyskawa, Jakub Remisz i Kacper Nowaczyk
  2020-10-21

  II miejsce w unihokeju

  W hali sportowej Szkoły Ponadpodstawowej w Kowalewie Opactwie rozegrane zostały 13 października 2020r. zawody w unihokeja chłopców. zawodach wzięły udział 4 szkoły Powiatu Słupeckiego. Nasi zdolni chłopcy zajęli 2 miejsce.

  WIĘCEJ

 • 2020-10-18

  Plan lekcji zajęć on-line od 19.10.2020r.

  Drodzy uczniowie 

  Poniżej przedstawiamy plan zajęć obowiązujący od poniedziału 19.10.2020. Zajęcia online będą odbywać się w aplikacji Teams. Uczniowie mogą korzystać nie tylko z komputera, ale również ze swoich smartfonów (Android, iOS). Każdy uczeń musi mieć dostęp do dziennika i dostęp do Office 365.

  WIĘCEJ

 • Tablica szkolna z życzeniami dla nauczycieli Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  2020-10-13

  Życzenia dla nauczycieli

  "Nauczyciel... to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co najlepsze cudzym dzieciom?" 

   

  Samorząd uczniowski

  WIĘCEJ

 • Wioletta Śmiechowska i Oliwia Wiatrowska przy konstrukcji płynnej mozaiki błony komórki zwierzęcej
  2020-10-06

  1 miejsce licealistek w konkursie

  Nasze licealistki zdobyły 1 miejsce w konkursie "Drugie życie surowców wtórnych w modelach biologicznych".

  WIĘCEJ

 • 2020-10-01

  Oświadczenie

  Dyrektor ZSOiZ w Zagórowie informuje, że po wykryciu przypadku zachorowania na COVID-19 na terenie naszej placówki, SANEPID przeprowadził dochodzenie epidemiologiczne i na jego podstawie kilkoro uczniów i nauczycieli przez najbliższe dni pozostanie w izolacji domowej.  Zgodnie z zaleceniami SANEPIDU szkoła pracuje nadal w trybie stacjonarnym.

  WIĘCEJ

 • Po lewej napis British English vs American English. w prawnym górnym rogu flaga brytyjska, na dole flaga amerykańska
  2020-09-28

  British or American English? Oto jest pytanie. Któż zna odpowiedź na nie …?

  Istnieje wiele różnic pomiędzy brytyjską i amerykańską wersją języka angielskiego. Nie każdy jednak zdaje sobie z nich sprawę. Najlepiej różnice pomiędzy angielskim brytyjskim a amerykańskim dostrzegalne są w słownictwie. Wiele przedmiotów codziennego użytku określanych jest za pomocą zupełnie innych wyrazów.

  WIĘCEJ

 • Informacja o przedłużonej rekrutacji uczestników do mobilności ponadnarodowej (wyjazdu zagranicznego) i działań realizowanych w ramach przedsięwzięcia „Język angielski kluczem do komunikacji w Europie”
  2020-09-27

  Przedłużona rekrutacja do udziału w mobilności ponadnarodowej "Język angielski kluczem do komunikacji w Europie"

  Informujemy, że rekrutacja uczestników do mobilności ponadnarodowej (wyjazdu zagranicznego) i działań realizowanych w ramach przedsięwzięcia „Język angielski kluczem do komunikacji w Europie” nr 2019-2-PMU-2090 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zostaje wydłużona o dwa tygodnie i trwa do 9 października 2020 roku do godziny 14.30.

  WIĘCEJ

                             

Facebook