Nasze sukcesy

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE I SPORTOWE UCZNIÓW W LATACH 2018-2020

13.10.2020r. - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców,  w składzie: Jan Kubacki, Jakub RemiszFilip Siuba, Krzysztof Jasiński, Dawid Gutowski, Adam Stawski, Michał Łyskawa, Kacper Kamiński, Jakub Bączkiewicz, Damian Kubicki, Bartłomiej Chruściela oraz Kacper Nowaczyk.  

10.2020r. -  Wioletta Śmiechowska i Oliwia Wiatrowska z klasy 2 LOg zdobyły 1 miejsce w konkursie "Drugie życie surowców wtórnych w modelach biologicznych".

24.09.2020r. - 10 medali na zawodach w lekkiej atletyce - Zawodnicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie zdobyli 10 medali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych podczas Licealiady szkół ponadpodstawowych na Stadionie Leśnym w Słupcy.

06.03.2020r. - Wiktoria Struszczyk z klasy 1LOp, jako jedyna odpowiedziała poprawnie na wszystkie pytania w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘British Idioms’ i tym samym zajęła I miejsce 

14.02.2020r. - Julia Jasińska (kl. ILOg) zajęła drugie miejsce, natomiast Zuzanna Wilczyńska (kl. ILOp) - trzecie miejsce podczas finału festiwalu „English Singing” w MDK w Słupcy

13.02.2020r. - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Koszykówce Chłopców

11.02.20202r. - Uczniowie naszej szkoły: Julia Jędrysiak (III LO), Adam Wiatrowski (III LO), Jakub Zehner (IV T) oraz Rafał Kujawa (IV T)  w półfinale VII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego KOALA – kombinatoryka, algorytmika, logika, organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Politechnikę Poznańską. W konkursie uczestniczyło 118 drużyn. Nasi uczniowie bezbłędnie rozwiązali trzy serie zadań i znaleźli się wśród 11 najlepszych zespołów województwa wielkopolskiego. 

13.12.2019r. - Paulina Wilczewska okazała się najlepsza w powiecie, a Martyna Bilska otrzymała wyróżnienie w powiatowym etapie XIX Olimpiady Wiedzy o HIV AIDS

12.2019r. - Wiktor Jasiczek VII , Rafał Kujawa X w Wielkopolsce w IV Olimpiadzie Statystycznej

15.11.2019r. - II miejsce Julii Szewczyk podczas Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej

13.11.2019r. - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

05.11.2019r. - II miejsce w Konkursie Krajoznawczym o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego

30.10.2019r. - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Badmintonie

20.10.2019r. - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt

18.10.2019r. - Wicemistrzostwo Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

10.10.2019r. - Nasza akcja „ Stop wypalaniu traw” i film sprawozdawczy zostały  sklasyfikowane przez  internautów na 2 miejscu, a jury przyznało nam 3 lokatę podczas konkursu „Pokaż klasę – bądź  EKOlogiczny”, zorganizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Autorzy akcji i filmu : Martyna Bilska, Julia Jasińska, Ewa Kuczmaszewska, Martyna Kosmowska, Izabela Zbierzyńska, Adam Kędziora, Weronika Drećko,  Adam Wiatrowski.

02.10.2019r. - 17 medali na zawodach w lekkiej atletyce - Zawodnicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie zdobyli 17 medali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych podczas Licealiady szkół ponadpodstawowych na Stadionie Leśnym w Słupcy.

07.06.2019r. - Najlepsi w Wielkopolsce – podczas IV edycji Konkursu pt. „Nasz pomysł na ochronę środowiska” zorganizowanego przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu nagrodę główną za najlepszą pracę otrzymali uczniowie 3 LO: Daria Wstawska, Klaudia Matuszak, Damian Nowak .

25.05.2019r. - III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

04.2019r. - Martyna Kuzak triumfowała na Festiwalu Piosenki Polskiej “Graj i Śpiewaj z Yamahą”. Wśród wokalistów w kategorii 14-17 lat pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły, Martyna Kuzak, która zaprezentowała utwór z repertuaru Olgi Mazur pt. „A jeśli nie znajdziesz”.

24.04.2019r. - I miejsce na XXVII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

24.04.2019r. - I miejsce dla Darii Hałasińskiej, Patrycji Rybickiej i Adama Kędziory w konkursie „Stop mowie nienawiści”

11.04.2019r. - Jakub Zehner w finale Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

17.04.2019r. - Krystian Żelek w Finale Konkursu Wiedzy o Finansach „Finansomania Junior”

04.2019r. - Katarzyna Woźniak po raz drugi finalistką Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Uczennica Technikum Obsługi Turystycznej Katarzyna Woźniak znalazła się wśród 28 najlepszych uczestników z całej Polski.

22.03.2019r. - Jakub Zehner z klasy III Technikum Teleinformatycznego zakwalifikował się do Etapu Centralnego Konkursu Geoinformatycznego na Politechnice Warszawskiej na wydziale Geodezji i Kartografii i wśród 26 uczniów z całej Polski pasjonujących się programowaniem i informatyką wziął udział w kolejnym etapie.

19.03.2019r. - III miejsce w powiecie dla drużyny piłkarzy

15.03.2019r. - Jakub Zehner w etapie Wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

15.02.2019r. - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Koszykówce Dziewcząt

02.2019r. - Katarzyna Woźniak - uczennica III klasy Technikum Obsługi Turystycznej zakwalifikowana do etapu centralnego VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

03.2019r. - Sukces w Konkursie Matematycznym KoALa. Drużyna matematyków w składzie: Julia Jędrysiak (II LO),  Adama Wiatrowski (II LO),  Rafał Kujawa (III T), Jakub Zehner (III T) zakończyła zmagania w konkursie wojewódzkim KoALa  ( Kombinatoryka – Algorytmika – Logika) . Nasza drużyna uplasowała się na 15 miejscu wśród 143 zespół uczestniczący w konkursie. Biorąc pod uwagę fakt, że był to debiut naszej drużyny, można mówić o sukcesie.

13.02.2019r. - Statuetka Victorii dla naszej drużyny chłopców z naszej szkoły za osiągnięcia sportowe w 2018 roku podczas uroczystej XIX Gali Sportu Powiatu Słupeckiego.

14.12.2018r. - Filip Dropiński uczeń II klasy LO zajął III miejsce w rejonie podczas XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

12.12.2018 r. -  Adam Wiatrowski z klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Jakub Zehner z klasy III Technikum Teleinformatycznego otrzymali  Stypendia Prezesa Rady Ministrów.

30.11.2018r. – Julia Kruszka uczennica klasy I LO zajęła III miejsce w XVIII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS.

28.11.2018r. - III miejsce Anny Marjańskiej uczennicy klasy II LO w konkursie recytatorskim poezji niemieckojęzycznej.

 

                             

Facebook