Ogłoszenia

 • profilaktyka-stomatologiczna[1].jpg

  Bezpłatna profilaktyka stomatologiczna

  Na podstawie ustawy z dnia 12 kwietnia 2019r. o opiece zdrowotnej nad uczniami ( Dz.U. z 2019r. poz. 1078)  informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie mają prawo do bezpłatnej profilaktyki stomatologicznej oraz leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie usług z wyjątkiem ortodoncji.

  WIĘCEJ

 • Rehabilitacja dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym w województwie wielkopolskim

  Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach WRPO 2014-2020, rozpoczął w marcu br. realizację projektu pn "Upowszechnienie technologicznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym w województwie wielkopolskim”, nr projektu  RPWP 07 02 02-30-0001/18.

  WIĘCEJ

 • th3X4ASJ9A[1][1].jpg

  Wywiadówka, 11.09, g. 17.00

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się 11.09.2019r. (środa) o godz. 17.00.

  Rodziców i Opiekunów uczniów klas pierwszych zapraszamy na spotkanie z Panią Dyrektor do hali widowiskowo-sportowej o godz. 17.00

  O godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się spotkanie z Panią Dyrektor z Rodzicami i Opiekunami uczniów klas maturalnych. 

  Rodzice i Opiekunowie uczniów pozostałych klas spotkają się w poszczególnych klasach z wychowawcami o godz. 17.00

  WIĘCEJ

 • Zarządzenie w sprawie dodatkowych dni wolnych

 • monitoring-w-szkole.jpg

  Monitoring w szkole

  Informujemy, iż teren wokół szkoły, hala, szatnia, biblioteka i niektóre sale lekcyjne są monitorowane.

  WIĘCEJ

Zobacz wszystkie | Strony:
                                   

Facebook