W ramach godzin dostępności zapraszamy rodziców na spotkania z nauczycielami.
Poniżej zamieszczamy harmonogram dostępności nauczycieli na poszczególne dni.
W przypadku gdy nauczyciel nie ma przydzielonej sali znajduje się on w pokoju nauczycielskim.

Dostępność:

PONIEDZIAŁEK

Anna Szczepankiewicz 13:20-14:20 (począwszy od 19 września co dwa tygodnie) pokój nauczycielski

Marta Gromanowska 15:00-15:45 hala sportowa

Małgorzata Zielińska-Wojtczak 10:55-11:40 sala SP24

Jacek Przydryga 19:30-20:30 salka muzyczna

WTOREK

Sławomir Adamski 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Marcin Adaszak 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Tomasz Kowalikowski 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Michał Pawłowski 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Michał Ulatowski15:00-16:00 pokój nauczycielski

Adam Wojtczak 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Ewelina Zehner 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Natalia Buśkiewicz 15:05-15:50 sala 104

Ewelina Gierałka 14:10-15:00 hala sportowa

Magdalena Wojnicz 7:15-8:15 sala 108

Radosław Napierała 15:00-16:00 sala 212

Beata Nawrocka 14:15-15:30 sala 107

Ilona Król 12:35-13:20 sala 206

ŚRODA

Teresa Borowska 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Katarzyna Dropińska 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Katarzyna Maciocha 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Joanna Przybył-Konieczka 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Wioletta Woźna 15:00-16:00 pokój nauczycielski

Agnieszka Jaworska 15:30-16:30 sala 04

CZWARTEK

Małgorzata Iwanicka 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Kamila Kacprzak 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Zbigniew Lebiedziński 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Marta Łuczak 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Tomasz Niemier 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Sylwia Roszak 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Krzysztof Stawski 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Beata Zawierucha 15:00-16:00 pokój nauczycielski

· Barbara Młodzińska 7:30-8:15 sala 107

-Agnieszka Bagrowska 15:05-16:00 sala 206

· Agnieszka Frankowska 9:05-9:50 sala 12

· Żaneta Zielińska 15:00-16:00 sala 212

PIĄTEK

Ewa Rogowicz 15:00-16:00 sala 104

Iwona Wilczyńska-Kałużna 12:35-13:20 sala 207