OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE I SPORTOWE UCZNIÓW W LATACH 2018-2023

12.11.2022r. – Marcin Napierała uczeń klasy czwartej technikum teleinformatycznego został odznaczony odznaką za zasługi natomiast Damian Kubicki tegoroczny absolwent również technikum teleinformatycznego w naszej szkole otrzymał brązowy medal za zasługi dla Ligi Obrony Kraju.

09.11.2022r. – III miejsce chłopców w piłce ręcznej w powiecie

04.11.2022r. – III miejsce dziewczyn w piłce ręcznej w powiecie

27.10.2022r. – III miejsce w badmintona w powiecie

Skład: Izdebna Martyna, Paulina Ksel, Wanessa Lewandowska

27.10.2022r. – II miejsce chłopców w badmintona w powiecie

Skład: Adrian Tomaszewski, Oskar Szymczak i Michał Wiatrowski

20.10.2022r. – I miejsce w konkursie wojewódzkim Młodzieżowy Kongres Klimatyczny

Zespół projektowy: Anna Brzęcka, Patryk Bartkowiak, Daria Dudkowiak, Daria Marchewka, Julia Budaszewska, Mateusz Buśkiewicz, Aleksandra Kopczyńska, Oliwia Szymańska, Kacper Zaradny, Miłosz Musiałowski. Opiekunowie: Iwona Wilczyńska-Kałużna i Ewelina Zehner

18.10.2022r. – I miejsce Bartłomieja Chruścieli w rzucie oszczepem w rejonie konińskim

18.10.2022r. – II miejsce Filipa Siuby w rzucie oszczepem w rejonie konińskim

18.10.2022r. – II miejsce Laury Drop w pchnięciu kulą w rejonie konińskim

18.10.2022r. – II miejsce Kacpra Sobieraj w pchnięciu kulą w rejonie konińskim

17.10.2022r. – III chłopców w tenisa stołowego w powiecie

Skład chłopców : Łukasz Burda, Oskar Szymczak i Jakub Klepacz

17.10.2022r. – II miejsce dziewczyn w tenisa stołowego w powiecie

Skład dziewcząt: Izdebna Martyna i Maja Karlińska

10.10.2022r. – II miejsce chłopców w Unihokeju w powiecie

Skład: Michał Łyskawa, Bartek Chruściela, Michał Wiatrowski, Oskar Szymczak, Mateusz Juszczak, Filip Siuba, Łukasz Burda, Kacper Skrzypczak, Cezary Kasprolewicz.

10.10.2022r. – I miejsce dziewczyn w Unihokeju w powiecie

Skład: Martyna Izdebna, Martyna Wielgosik, Wanessa Lewandowska, Anna Brzęcka, Eliza Jabłońska, Julia Michalska, Natalia Matuszak, Laura Drop, Marcelina Kaczmarek

24.06.2022r. – I miejsce w konkursie wiedzy o Konstytucji RP dla uczniów ZSOiZ w Zagórowie

Skład: Nikola Grześkowiak, Martyna Izdebna, Maria Michalak (I LO) i Mateusz Pańczak (II Technikum )

21.05.2022r. – Liceum z Zagórowa Mistrzem Wielkopolski w XXVIII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK. Skład drużyny: Anna Brzęcka, Patryk Bartkowiak, Martyna Izdebna, Martyna Wielgosik, Julia Michalska. Opiekun i trener drużyny Wioletta Woźna.

12.05.2022r. – Wyróżnienie w konkursie Eko-czynni. Nad projektem pracowali tegoroczni maturzyści: Martyna Kierzek, Martyna Bilska, Paulina Wilczewska, Liwia Kaźmierczak, Julia Jasiak, Mateusz Krawczyński, Wojciech Wróbel, Marcin Szewczyk

10.05.2022r. – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w piłce siatkowej plażowej dziewcząt. Skład drużyny: Julia Michalska, Martyna Wielgosik oraz Martyna Izdebna 

05.05.2022r. – I miejsce drużyny w składzie: Patryk Bartkowiak, Anna Brzęcka , Martyna Wielgosik, Martyna Izdebna oraz Julia Michalska w XXVIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

13.04.2022r. – 2 miejsce chłopców i 3 miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

08.04.2022r. – III miejsce w rejonie konińskim w Koszykówce Dziewcząt

28.03.2022r. – Oliwia Kruczkowska i Bartosz Leśniewicz – uczniowie klasy II LO, reprezentowali naszą szkołę w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”.

07.03.2022r. – I miejsce dziewczyn w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

02.02.2022r. – uczeń klasy 3LOg Wojciech Wróbel zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości.

14.01.2021r. – Wojtek Wróbel uczeń klasy III LOg – uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej wśród grona 36 najlepszych ekonomistów wielkopolski

13.01.2021r. – Alicja Frątczak z 3Tp oraz Wiktoria Wilczyńska z 3Tg w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Turystyce

21.12.2021r. – I miejsce uczennicy 2 technikum Julii Wasickiej w Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckojęzycznej

21.12.2021r. – I miejsce uczniów Rozalia Frankowska 3LOp, Daria Dudkowiak 3LOp, Filip Siuba 3 Tg w Konkursie Krajoznawczym o Krajach Niemieckiego i Angielskiego Obszaru Językowego

21.12.2021r. – Uczennice liceum ogólnokształcącego Wiktoria Struszczyk – III LOp, Martyna Fagasińska – II LO i Martyna Wielgosik – I LO, awansowały do wojewódzkiego etapu olimpiady pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

16.12.2021r. – Niebywały sukces uczniów ZSOiZ w Zagórowie w konkursie na infografikę „Nie daj szansy AIDS”w dwuetapowym konkursie zorganizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu. I miejsce – Klaudii Sarnowskiej – uczennicy 3 LOg
II miejsce – Annie Szeląg – uczennicy 3 LOg
a wyróżnienie Filipowi Zjawionemu – uczniowi 2 T

Praca Klaudii Sarnowskiej reprezentowała Powiat Słupecki na etapie wojewódzkim konkursu i tam również została doceniona. W finale konkursu, rozstrzygniętym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu, Klaudii Sarnowskiej przyznano III miejsce.

06.12.2021r. – Wojtek Wróbel uczeń klasy III LO g znalazł się wśród 36 najlepszych ekonomistów naszego województwa i tym samym zakwalifikował się do etapu okręgowego olimpiady wiedzy ekonomicznej

03.12.2021r. – III miejsce w Unihokeja chłopców

22.11.2021r. – Wyróżnienie dla Julii Szewczyk w Powiatowym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej im. Tomasza Garsztki

05.11.2021r. – I miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

04.11.2021r. – I miejsce dziewczyn w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

14.10.2021r. – Młodzieżowy Kongres Klimatyczny WFOŚ I GW w Poznaniu , konkurs „ Z EKOlogią nam po drodze ” – 1 miejsce w Wielkopolsce – film „Nasze nadwarciańskie obrazki…” Ewa Kuczmaszewska , Julia Jasińska, Jakub Drzewiecki, Adam Kędziora ( nagroda pieniężna dla szkoły 15 tys.zł) opiekun Iwona Wilczyńska- Kałużna

11.10.2021r. – I miejsce w unihokeju chłopców

06.10.2021r. – III miejsce chłopców w sztafetowych Biegach Przełajowych

20.09.2021r. – uczniowie reprezentujący klasę 3 Technikum Organizacji Turystyki oraz Teleinformatycznego Julia Ciecielung oraz Marcin Napierała otrzymali wyróżnienie w konkursie pt. „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!” w ramach którego wykonali pracę graficzną w technice wektorowej dzięki czemu wygrali dla naszej szkoły tablicę multimedialną do pracowni informatycznej

24.06.201r. – uczeń 3TE Damian Kubicki pierwszy w powiecie w strzelaniu z karabinka pneumatycznego

06.05.2021r. – uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego Paulina Wilczewska zajęła II miejsce w konkursie języka niemieckiego ,, Rozmowy (nie)kontrolowane przy obrazkach z wystawy” zorganizowanym przez Katedrę Języka i Komunikacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

23.04.2021r. – troje uczniów otrzymało tytuł finalisty w Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim “Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej” :Martyna Kierzek, Oliwia Fimiak, Dawid Fimiak.

16.04.2021r. – Uczeń 2BSg Artur Kaczmarczyk laureatem konkursu i zdobywcą nagrody głównej – wyjazdu do fabryki ciągników w St.Valentine w Austrii

24.03.2021r. – Reprezentująca naszą szkołę uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego (po gimnazjum) Martyna Kierzek znalazła się wśród 50 najlepszych uczestników w województwie

24.03.2021r. – Wojtek Wróbel uczeń klasy II LOg znalazł się wśród 34 najlepszych ekonomistów naszego województwa

02.12.2020r. – W V edycji programu „Prośrodowiskowa Kampania  Edukacyjna”- Nasz Pomysł na Ochronę Środowiska organizowanym corocznie przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu nasza drużyna w składzie Martyna Bilska, Paulina Wilczewska, Ewa Kuczmaszewska otrzymała wyróżnienie.

23.11.2020r. – Uczniowie naszej szkoły najlepsi w powiatowym konkursie konsumenckim

I miejsce przypadło Agnieszce Burdzińskiej uczennicy klasy IV Technikum 

II miejsce zajęła Oliwia Fimiak uczennica klasy II Technikum 

III miejsce natomiast zajął uczeń klasy I Branżowej I Stopnia – Kacper Zaradny 

13.10.2020r. – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców,  w składzie: Jan Kubacki, Jakub Remisz, Filip Siuba, Krzysztof Jasiński, Dawid Gutowski, Adam Stawski, Michał Łyskawa, Kacper Kamiński, Jakub Bączkiewicz, Damian Kubicki, Bartłomiej Chruściela oraz Kacper Nowaczyk. 

10.2020r. –  Wioletta Śmiechowska i Oliwia Wiatrowska z klasy 2 LOg zdobyły 1 miejsce w konkursie “Drugie życie surowców wtórnych w modelach biologicznych”.

24.09.2020r. – 10 medali na zawodach w lekkiej atletyce – Zawodnicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie zdobyli 10 medali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych podczas Licealiady szkół ponadpodstawowych na Stadionie Leśnym w Słupcy.

06.03.2020r. – Wiktoria Struszczyk z klasy 1LOp, jako jedyna odpowiedziała poprawnie na wszystkie pytania w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘British Idioms’ i tym samym zajęła I miejsce 

14.02.2020r. – Julia Jasińska (kl. ILOg) zajęła drugie miejsce, natomiast Zuzanna Wilczyńska (kl. ILOp) – trzecie miejsce podczas finału festiwalu „English Singing” w MDK w Słupcy

13.02.2020r. – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Koszykówce Chłopców

11.02.2020r. – Uczniowie naszej szkoły: Julia Jędrysiak (III LO), Adam Wiatrowski (III LO), Jakub Zehner (IV T) oraz Rafał Kujawa (IV T)  w półfinale VII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego KOALA – kombinatoryka, algorytmika, logika, organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Politechnikę Poznańską. W konkursie uczestniczyło 118 drużyn. Nasi uczniowie bezbłędnie rozwiązali trzy serie zadań i znaleźli się wśród 11 najlepszych zespołów województwa wielkopolskiego. 

13.12.2019r. – Paulina Wilczewska okazała się najlepsza w powiecie, a Martyna Bilska otrzymała wyróżnienie w powiatowym etapie XIX Olimpiady Wiedzy o HIV AIDS

12.2019r. – Wiktor Jasiczek VII , Rafał Kujawa X w Wielkopolsce w IV Olimpiadzie Statystycznej

15.11.2019r. – II miejsce Julii Szewczyk podczas Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej

13.11.2019r. – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

05.11.2019r. – II miejsce w Konkursie Krajoznawczym o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego

30.10.2019r. – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Badmintonie

20.10.2019r. – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt

18.10.2019r. – Wicemistrzostwo Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

10.10.2019r. – Nasza akcja „ Stop wypalaniu traw” i film sprawozdawczy zostały  sklasyfikowane przez  internautów na 2 miejscu, a jury przyznało nam 3 lokatę podczas konkursu „Pokaż klasę – bądź  EKOlogiczny”, zorganizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Autorzy akcji i filmu : Martyna Bilska, Julia Jasińska, Ewa Kuczmaszewska, Martyna Kosmowska, Izabela Zbierzyńska, Adam Kędziora, Weronika Drećko,  Adam Wiatrowski.

02.10.2019r. – 17 medali na zawodach w lekkiej atletyce – Zawodnicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie zdobyli 17 medali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych podczas Licealiady szkół ponadpodstawowych na Stadionie Leśnym w Słupcy.

07.06.2019r. – Najlepsi w Wielkopolsce – podczas IV edycji Konkursu pt. „Nasz pomysł na ochronę środowiska” zorganizowanego przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu nagrodę główną za najlepszą pracę otrzymali uczniowie 3 LO: Daria Wstawska, Klaudia Matuszak, Damian Nowak .

25.05.2019r. – III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

04.2019r. – Martyna Kuzak triumfowała na Festiwalu Piosenki Polskiej “Graj i Śpiewaj z Yamahą”. Wśród wokalistów w kategorii 14-17 lat pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły, Martyna Kuzak, która zaprezentowała utwór z repertuaru Olgi Mazur pt. „A jeśli nie znajdziesz”.

24.04.2019r. – I miejsce na XXVII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

24.04.2019r. – I miejsce dla Darii Hałasińskiej, Patrycji Rybickiej i Adama Kędziory w konkursie „Stop mowie nienawiści”

11.04.2019r. – Jakub Zehner w finale Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

17.04.2019r. – Krystian Żelek w Finale Konkursu Wiedzy o Finansach „Finansomania Junior”

04.2019r. – Katarzyna Woźniak po raz drugi finalistką Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Uczennica Technikum Obsługi Turystycznej Katarzyna Woźniak znalazła się wśród 28 najlepszych uczestników z całej Polski.

22.03.2019r. – Jakub Zehner z klasy III Technikum Teleinformatycznego zakwalifikował się do Etapu Centralnego Konkursu Geoinformatycznego na Politechnice Warszawskiej na wydziale Geodezji i Kartografii i wśród 26 uczniów z całej Polski pasjonujących się programowaniem i informatyką wziął udział w kolejnym etapie.

19.03.2019r. – III miejsce w powiecie dla drużyny piłkarzy

15.03.2019r. – Jakub Zehner w etapie Wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

15.02.2019r. – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Koszykówce Dziewcząt

02.2019r. – Katarzyna Woźniak – uczennica III klasy Technikum Obsługi Turystycznej zakwalifikowana do etapu centralnego VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

03.2019r. – Sukces w Konkursie Matematycznym KoALa. Drużyna matematyków w składzie: Julia Jędrysiak (II LO),  Adama Wiatrowski (II LO),  Rafał Kujawa (III T), Jakub Zehner (III T) zakończyła zmagania w konkursie wojewódzkim KoALa  ( Kombinatoryka – Algorytmika – Logika) . Nasza drużyna uplasowała się na 15 miejscu wśród 143 zespół uczestniczący w konkursie. Biorąc pod uwagę fakt, że był to debiut naszej drużyny, można mówić o sukcesie.

13.02.2019r. – Statuetka Victorii dla naszej drużyny chłopców z naszej szkoły za osiągnięcia sportowe w 2018 roku podczas uroczystej XIX Gali Sportu Powiatu Słupeckiego.

14.12.2018r. – Filip Dropiński uczeń II klasy LO zajął III miejsce w rejonie podczas XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

12.12.2018 r. –  Adam Wiatrowski z klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Jakub Zehner z klasy III Technikum Teleinformatycznego otrzymali  Stypendia Prezesa Rady Ministrów.

30.11.2018r. – Julia Kruszka uczennica klasy I LO zajęła III miejsce w XVIII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS.

28.11.2018r. – III miejsce Anny Marjańskiej uczennicy klasy II LO w konkursie recytatorskim poezji niemieckojęzycznej.