Dnia 19 grudnia 2023 roku odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej, a nasi utalentowani uczniowie (Michalina Piętka – 3LO, Igor Gielicz 2LO, Hubert Gorzkowski 2LO) stanęli przed trudnym wyzwaniem. Z dumą informujemy, że spośród 3 uczestników z naszej szkoły, to Igor zdobył najwyższy wynik, umożliwiając sobie podróż do Krakowa na finał!

Gratulujemy Igorowi nie tylko doskonałych wyników, ale także zaangażowania, pasji i ciężkiej pracy, które pozwoliły mu osiągnąć ten sukces! To z pewnością niezwykła okazja do zobaczenia, jak nasz utalentowany uczeń będzie reprezentował naszą szkołę na ogólnopolskim poziomie.

Dajmy Igorowi wsparcie i życzymy mu powodzenia w finale Olimpiady Wiedzy Chemicznej w Krakowie! 

Uczniów do Olimpiady przygotowywała nauczycielka chemii Ewa Rogowicz