Cisco Networking Academy to jedna z największych uczelni informatycznych na świecie mająca ponad 17.5 miliona studentów oraz ponad 29 tysięcy wykładowców. Dzięki zajęciom na Netacad uczniowie oraz studenci mogą nabywać nowe kwalifikacje, doskonalić umiejętności zawodowe oraz zdobywać coraz to nowsze doświadczenie potrzebne na rynku pracy.

W naszej szkole oddział Cisco Networking Academy istnieje już od roku 2015 dzięki czemu nasi uczniowie mogą szkolić się oraz doskonalić swoje umiejętności jak i wiedzę przed przystąpieniem do egzaminu zawodowego w technikum teleinformatycznym.

W tym roku nasz nauczyciel a tym samym instruktor Cisco mgr inż. Radosław Napierała został wyróżniony przez Akademię prestiżowym tytułem „Expert Level Instructor” co oznacza ze znalazł się wśród 10% najlepszych instruktorów Akademii Cisco na świecie a tym samym oznacza to, iż poziom nauczania naszej Akademii oraz wiedza kadry stoi na wysokim poziomie co między innymi przekłada się na dobre wyniki zdawalności egzaminów zawodowych na kierunku technik teleinformatyk.

Nie pozostaje nic innego jak w tym miejscu złożyć gratulacje panu Radosławowi z osiągniętego tytułu i wyróżnienia oraz życzyć kolejnych sukcesów w karierze zawodowej.